fbpx

Hizmetlerimiz

Bodrum'a Değer Katıyor

1937 den bu yana İstanbul da başlayıp günümüze kadar faaliyet gösteren sektörünün en büyüğü olan firmamız kuru temizleme ve çamaşırhane alanında hizmet vermektedir.

Ev ve İş Yerlerine Servis

Kusursuz temizleme, ambalajlama ve zamanında servis ile ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Ayrıca teknelerin özel tekstilleri (yıkamaya uygun olmayan) son teknoloji ile kuru temizleme yapılmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Makineler

Profesyonel makinalarımız ile günde 6 ton yıkama kapasitesi ile bodrumdaki tüm otellere ve VIP teknelere kaliteli çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir.

Özel Antika Kıyafetler

Antika kıyafetlerin temizliği, normal kıyafetlerin temizliğinden farklıdır ve daha hassas bir şekilde yapılması gerekir. Öncelikle, antika kıyafetin materyali belirlenmeli ve bu materyale uygun bir temizlik yöntemi seçilmelidir. Örneğin, pamuk, keten ve benzeri dokuları olan kıyafetler için yumuşak bir fırça ve hafif bir deterjan kullanılabilir. Ancak, keten veya pamuk gibi yumuşak dokuları olmayan kıyafetler için daha yumuşak bir temizlik yöntemi seçilmelidir. Ayrıca, antika kıyafetlerin temizliği sırasında çok sıcak veya çok soğuk su kullanılmaması gerekir. Antika kıyafetlerin temizliği sırasında, kıyafetlerin çok sık yıkanmaması ve çok sık elle temizlenmemesi gerekir. Bu, kıyafetlerin içinde bulunan dokuların bozulmasına ve kıyafetlerin zarar görmesine neden olabilir. Kıyafetlerin temizliği sırasında, çok yumuşak bir fırça kullanılmalı ve temizlik işlemini hafifçe yapmaktayız.

Hassas Tekstil

Hassas tekstil temizliği, hassas kumaşlar ve tekstil ürünleri için özel olarak tasarlanmış bir temizlik yöntemidir. Bu yöntem, kumaşların kalitesini ve dokusunu koruyarak, temizlik işlemi sırasında zarar görmelerini önler. Hassas tekstil temizliği, çamaşır makinesinde yıkanamayan veya elde yıkama gerektiren kumaşlar için idealdir. Özellikle ipek, yün, kadife, saten gibi hassas kumaşlar için uygundur. Bu temizlik yöntemi, özel olarak formüle edilmiş deterjanlar ve işlem sırasında kullanılan özel teknikler sayesinde kumaşlardaki lekeleri ve kirleri çıkarırken, kumaşların dokusunu korur. Hassas tekstil temizliği, profesyonel bir temizlik işlemidir ve genellikle özel bir temizlik merkezinde yapılır. Bu nedenle, hassas kumaşlarınızı temizletmeden önce, lütfen bize danışınız.

Yorgan, battaniye, nevresim

Yorgan temizliği konusunda uzman kadromuzla profesyonel hizmet sunmaktayız. Yorganlarınızın türüne ve özelliklerine göre uygun temizlik yöntemleri kullanıyoruz. Yorganlarınızın hijyenik ve sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Yorganlar, insanların büyük bir bölümünün hayatını geçirdiği yerdir. Bu nedenle, yorgan temizliği konusunda hijyenik ve sağlıklı bir hizmet sunmak önemlidir.

Halı

İrfan Kuru Temizleme olarak halılarınızı tam otomatik sistemlerde yıkıyor en ince ayrıntısına kadar mikroplardan ve kirden arınmalarını sağlıyoruz. Halı yıkama işlemi sırasında halılarınız diğer müşterilerimizin halıları ile aynı suda yıkanmıyor ve her halının türüne göre ayrı şampuanlar ve ilaçlar kullanılıyor.

Perde ( saten, keten,kadife,tül,stor)

Ev temizliği konusunda genellikle göz ardı edilen kısımlardan biri perdedir. Allerjenler ve çeşitli potansiyel hastalığa neden olan bakteriler perdelerin yüzeyinde kalabilir ve bu da çevresel sağlık riski oluşturur. Temiz bir ev güvenli bir evdir!

Ütüleme

Kuru temizleme firmamız, ütü hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz, ütü yaparken kıyafetlerinizi en uygun sıcaklıkta işlemektedir. Kıyafetlerinizin zarar görmemesi için özenle ütülenmekte ve paketlenmektedir. Uygun fiyatlarla hizmet veren kurutemizleme firmamız, ütü hizmetlerinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Leke Çıkarma

En değerli giysilerinizde ve diğer tekstil ürünlerinizde oluşan lekeleri, sanki hiç lekelenmemiş gibi eski haline getiriyoruz. Leke Testi‘ne tabii tutarak size kesin çözüm sunuyoruz. Leke Testi sistemimiz sayesinde sürprizlerle karşılaşmanız olanaksızdır. Son teknoloji kimyasallarla temizlediğimiz değerli tekstil ürünlerinizi, lekelerden kurtarıp, neredeyse ilk günkü gibi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deri, Süet, Güderi

Deri, süet ve güderi gibi hassas malzemelerin kuru temizliği oldukça önemlidir. Bu tür malzemelerin suya maruz kalması, deformasyona veya lekelere neden olabilir. Bu nedenle, kuru temizleme bu malzemelerin temizliği için en uygun yöntemdir. Kuru temizleme işlemi, özel kimyasallar ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu yöntem sayesinde, deri, süet ve güderi ürünlerin renkleri solmadan, dokuları zarar görmeden temizlenir. Ayrıca, kuru temizleme işlemi sonrasında ürünlerin daha pürüzsüz ve yumuşak bir dokusu olur. Bu nedenle, deri, süet ve güderi gibi hassas malzemelerin temizliği için kuru temizleme yöntemi tercih edilmelidir.

Gelinlik

Düğün elbisenizin büyük bir günün ardından toz toplamasına ve kirlenmesine izin vermeyin. Gelinliğinizi paylaştığınız özel anlar kutsaldır ve bu nedenle elbiseniz düğün sonrası bazı şefkatli sevgi dolu bakımı hak eder. Temizlendikten sonra, bizim temin edeceğimiz poşetler ve askılar ile teslim edilecektir yani uzun süreli depolama için ideal bir ortamınız olacak.