fbpx

Hakkımızda

1937 den bu yana İstanbul da başlayıp günümüze kadar faaliyet gösteren sektörünün en büyüğü olan firmamız kuru temizleme ve çamaşırhane alanında hizmet vermektedir. 

Bodrum’un en kaliteli ve en büyük mağazası olan firmamızda kullanılan makine parkı tamamen Avrupa’dan ithal olup bu makinalara uyumlu dünyanin kabul ettigi
en kaliteli temizleme malzemeleri kullanılmaktadır. Kaliteden ödün vermeden kiyafetlerinizin ilk günkü kadar yeni ve pırıl pırıl olması bizim en büyük gayemiz.

Mağazamızda gösterdigimiz temizlik ve hijyen kalitesi sizlerin bekleme salonundaki rahatınız ve huzurunuzda düşünülerek evinizdeki ortam hazirlanmaya çalışılmıştır.
Kalifiye usta ve personel ile kusursuz ütuleme ve apreleme ile en iyi olmaya devam ediyoruz

Günümüzden bügüne
0 Yıl
Mutlu Müşteri
0 +
Makine Sayımız
0
Bugüne Kadar Temizlenen
0 K+

Bodrum'a değer katıyoruz.

Profesyonel makinalarımız ile günde 6 ton yıkama kapasitesi ile bodrumdaki tüm otellere ve VIP teknelere kaliteli çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir. Otel-motel-pansiyon-yat-tekne-hastane ve personel çamaşırlarınız istenilen saatde teslim etme güvencesi ile itina ile temizlenir. Kullandığımız su osmos riverse sistemi ile filtre edilmiş olup 5 fransız sertliğindedir, ve firmamızda kullanılan kimyasallar dünyada kullanılan ve markasını kanıtlamış ürünlerdir. Bodrumdaki tüm TEKNELERE VIP HİZMET VERİLMEKTEDİR Kusursuz temizleme, ambalajlama ve zamanında servis ile ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Ayrıca teknelerin özel tekstilleri ( yıkamaya uygun olmayan ) son teknoloji ile kuru temizleme yapılmaktadır.